Contact

U kunt op de volgende manieren contact met ons opnemen:

Per post
Secretariaat Reumapatiëntenvereniging Nijmegen e.o.
Postbus 38156
6503 AD Nijmegen

Per telefoon
Informatienummer vereniging: 06-23235178
Gerardine Willemsen, voorzitter: 06-18647139

Per e-mail
Voorzitter, Gerardine Willemsen
voorzitter@reumanijmegen.nl

Secretaris, Sander Hagenbeek
secretariaat@reumanijmegen.nl

Ledenadministratie, Gerard Schreurs
leden@reumanijmegen.nl

Penningmeester, Yvonne Jansen-Langeland
penningmeester@reumanijmegen.nl

Nieuwsbrief, vacature
nieuwsbrief@reumanijmegen.nl/communicatie@reumanijmegen.nl

Website, Patricia Pennings website@reumanijmegen.nl/communicatie@reumanijmegen.nl

Activiteiten, Monique Leseman

activiteiten@reumanijmegen.nl

Coördinator Bewegen, Ineke Huilmand
bewegen@reumanijmegen.nl

Fondsen- en Sponsorwerving, Gerardine Willemsen
fondsenwerving@reumanijmegen.nl